PROSZĘ - nie kopiuj !

Protected by Copyscape Online Plagiarism Check

piątek, 2 marca 2012

Mój weekend z Marilyn :)


"Całe życie pisałem pamiętniki, ale to nie jest jeden z nich. To jest bajka, interludium, wydarzenie poza czasem i przestrzenią, które jednakowoż naprawdę miało miejsce. Właściwie czemu nie? Wierzę w magię. Moje życie, podobnie jak życie większości ludzi, jest serią małych cudów - dziwnych zbiegów okoliczności, które wypływają z niedających się kontrolować impulsów i dają początek niezrozumiałym marzeniom. Wiele czasu spędzamy, udając, że jesteśmy zwyczajni, ale wbrew pozorom każdy z nas wie, że jest wyjątkowy. 
Ta książka ma opisać cud - parę dni z mojego życia, w czasie których sen się ziścił, a moją jedyną zasługą było to, że nie zamknąłem oczu.(...)"  


Tymi właśnie słowami zaczyna się książka "Mój tydzień z Marilyn" Colina Clarka, którą jakieś półtora tygodnia temu zamówiłam w przedsprzedaży, a wczoraj odebrałam z księgarni. 
I tymi właśnie słowami żegnam się z wami na jakiś czas, krótki zapewne, bo z pewnością przeczytam ją jednym tchem! Prawda, że wciąga od pierwszych zdań?? :))

Rozpoczynam więc dzisiaj wieczorem mój weekend z Marilyn :) Zakopię się pod kocem, w wełnianych skarpetach, kubkiem gorącej herbaty w zasięgu ręki i ołówkiem wetkniętym we włosy upięte w koka... Chcę poznać ten cud i doświadczyć tej magii, i nie zamykać oczu... póki nie skończę czytać ostatniego zdania!


Życzę wam  wspaniałego weekendu !

Z serdecznymi pozdrowieniami

Mariola______________________________

7 komentarzy:

 1. Ja też jestem ciekawa Twojej opinii.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaczyna się intrygująco, sama chętnie zapoluję na tę książkę:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniałe plany na weekend ;)
  również czekam na malutką recenzję !
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. jako fanka ksiazek wyprobuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. kochane moje, nie jestem dobrą (a i to za dużo powiedziane) recenzentką i nie chciałabym Was zwodzić, iż recenzję napiszę...
  jak na razie książka jest wyśmienita! :))
  ale końcowe opinie na jej temat pozostawię po przeczytaniu całości :)

  dziękuję Wam za odwiedziny i pozostawiony ślad :))
  buziaki :***

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i za każde słowo pozostawione w komentarzu. Ogromnie się cieszę, że jesteś tutaj razem ze mną ♡