PROSZĘ - nie kopiuj !

Protected by Copyscape Online Plagiarism Check

wtorek, 2 października 2012

Candy jeszcze trwa... zapraszam :)


W ciągu ostatnich miesięcy weszło mi wręcz w nawyk, iż pojawiam się tu i znikam jak kamfora... Ale jak bym nie robiła, jak bardzo bym się nie starała, to po prostu inaczej się nie da. Na froncie pt. Przeprowadzka do Nowego Domu jak na razie kolorowo nie jest. Prace remontowe pochłaniają nas bez reszty, a czas nawet na chwilę nie chce przystanąć. Nadzieja na rychłą przeprowadzkę powolutku niknie za horyzontem, choć jeszcze ją troszkę widać. Liczymy, że przyśpieszając tempa, dogonimy ją :)

W każdym razie, chciałam się Wam, kochani, przypomnieć, iż CANDY w ArsDecorii wciąż trwa! I to jeszcze cały tydzień!!
Nie wiem czy to przez moją nieobecność wszyscy o mnie zapomnieli, czy mało atrakcyjna nagroda tym razem, czy też samo Cadny za mało rozreklamowałam w poprzednim poście... że taka frekwencja jest niewielka...???

Zatem przypominam się, że jeszcze przez 7 dni, czyli do 09.października, można się dołączyć do zabawy :)) A zabawa ma miejsce tutaj >>> pod tym postem, KLIK <<< 
Gąska Martynka czeka :)))
a ja uciekam do obowiązków...
pozdrawiając Was bardzo serdecznie! :)
oraz śląc uściski ♥

Mariola


______________________________

5 komentarzy:

 1. JA przegapiłam....ale dobrze że przypomniałaś..zdążę się zapisać:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też bym przegapiła... Zresztą odnoszę wrażenie ostatnio, że większość z nas zaganianych... Może nastroje jesienne ( i szybkie ciemności ;) to zmienią?

  OdpowiedzUsuń
 3. faktycznie "nagroda" paskudna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimowy Tchórzu! jeśli nie masz odwagi się podpisać tylko chowasz się za 'anonimem', informuję Cię, iż Twoje zdanie nie jest w żaden sposób brane pod uwagę :)

   Usuń

Dziękuję za odwiedziny i za każde słowo pozostawione w komentarzu. Ogromnie się cieszę, że jesteś tutaj razem ze mną ♡